O firmie

Tompex i Agropex zapraszają do współpracy!

TOMPEX

Działalność handlową naszej firmy rozpoczęliśmy w 1994 roku. Od tej pory funkcjonowaliśmy na tym rynku pod nazwą Tompex. Przez cały okres naszej działalności rozwijamy naszą ofertę oraz zwiększamy standardy pracy tak, aby dostosować się do potrzeb naszych kontrahentów.

 

Nasza firma zlokalizowana jest w centralnej Polsce, w miejscu, w którym zbiory papryki oraz innych warzyw i owoców są bardzo bogate. Naszym głównym celem jest skup oraz sprzedaż owoców i warzyw. Skupujemy produkty sezonowe, co ma ogromny wpływ na świeżość oraz jakość oferowanego przez nas towaru. Dodatkowo posiadamy własne przechowalnie, chłodnie oraz mroźnie o pojemności 800 ton, z których niejednokrotnie korzystają inni przedsiębiorcy oraz rolnicy w celu utrzymania stałej świeżości produktów.

Posiadamy także Gospodarstwo Rolne o wielkości 50 hektarów. Jesteśmy producentami porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, aroni, jagody kamczackiej i jabłka.

AGROPEX

W roku 2005 w oparciu o nasz rozwój rozszerzyliśmy działalność o kolejną firmę pod nazwą Agropex. Dzięki odpowiedniemu podejściu nasza firma zdobywa nowe rynki zbytu oraz nowych klientów, nie tylko w Polsce ale również poza jej granicami.

 

Od lat współpracujemy bezpośrednio z rolnikami oraz większymi bądź mniejszymi przetwórniami handlowymi, grupami producenckimi i przedsiębiorcami, dzięki czemu możemy oferować towary najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ciągle to zmieniającym się wymogom przemysłu przetwórczego. Stawiamy na doskonałą jakość, higienę oraz świeżość skupowanych produktów. Nasze firmy są przede wszystkim wypłacalne w terminach, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

CERTYFIKAT